top of page
Aktek Plaza
Aktek Plaza
Aktek Plaza
Aktek Plaza
Aktek Plaza

AKTEK TARIM HAKKINDA

Türkiye'de ki tarımın çözüm ortağı Aktek Sulama ve Tarım Makinaları; Şirketimiz, kurucumuz Abdullah Tekin tarafından tarımın ihtiyaçlarıyla tedarikçilerin sunduğu hizmetler arasındaki boşluğun tespit edilmesiyle 1996 yılında kurulmuştur. Bu tarihten beri hem ölçümüz, hem de itibarımız sürekli hız kazanarak artıyor. İş, müşteriyle kaliteyi sunmakve müşteri memnuniyetine geldiğinde kimse elimize su dökemez ve birlikte çalıştığımız herkese en iyi hizmeti sağlamak için büyük çaba sarf ederiz.

​​

Toprağın sorumluluğunu  üstlendiğimiz  ''konusunda  uzmanlaşmış kadro ve markalarla birlikte''  toprağın işlenmesinden hasatına kadar her kalemde düşük maliyet max. verim ve kalitenin ön planda olduğu çözüm ortaklarımız ile bu süreci destekliyoruz. 

 

Firmamıza ait kadrolar ve işbirlikçilerimiz tarım sektöründe uzmanlaşmış ve etkin-ekonomik çözümler üretmekte, çiftçi ve markalarımıza her türlü desteği sağlayarak sorunsuz malzeme tedariği sağlamaktadır. Bu tecrübeleri son yıllarda giderek yaygınlaşan Modern Sulama Sistemlerine yansıtmakta ve ülkemizin ihtiyacına katkı sunmaya devam etmekteyiz.
 

Yerel ya da küresel ölçek de, küçük ya da büyük, şahıs veya firma farketmeksizin bu alanda yatırım yapmak isteyen çiftçilerimiz ile çalışmaya alışkınız. Sıra dışı kalite firmamızın temelini oluşturmakla kalmaz, hangi malzemelerin satın alınacağından üretime maksimum  fayda sağlayabilmesi için alınacak tedbirlerin ve önerilerin belirlenmesine kadar her aşamada yatırımcı ile kol kola çalışma disiplinimiz sürmektedir..

 

Rekabetçi bir alanda hizmet verdiğimizi unutmaksızın, giderek artan yatırım maliyetlerini minumuma indirecek yol ve yöntemleri araştırarak ve sahada uygulamaya sokarak, kaliteden asla taviz vermeksizin çalışmalarımızı sürdürmekte ''bizim başarımızın çiftçinin güvencesi olduğunu'' hep aklımızda tutarak faliyetlere devam etmekteyiz.

bottom of page